Ідеальне місце для літніх людей – пансіонат «Тепло любих»

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Тепло любих» відрізняється особливо теплим, душевним, турботливим ставленням до постояльців, вигідно виділяє його на тлі інших будинків престарілих. Співробітники пансіонату роблять все можливе, щоб не тільки забезпечити людям похилого віку комфорт, догляд, медичну допомогу, а й зробити їх життя максимально повноцінним, яскравим, емоційно насиченим.

Хто потребує послуг пансіонату?

З віком людина все більше слабшає, і настає момент, коли для виконання повсякденних завдань їй потрібно стороння допомога. Родичі не завжди мають час і можливість забезпечити своєму близькому належний догляд, а крім того, для цього часто потрібні та спеціальні навички.

Звичайно, вирішити проблему можна найнявши доглядальницю, але літні люди страждають і від дефіциту спілкування, і гнітючого відчуття самотності. Саме з цієї причини все більше сімей довіряють життя своїх престарілих родичів приватним спеціалізованим пансіонатам. Тут старенькі отримують професійний догляд, кваліфіковану медичну допомогу, гідні умови проживання, психологічну підтримку.

Головна ж перевага приватних пансіонатів – це можливість повноцінного спілкування, соціалізації, що вкрай позитивно впливає як на фізичне, так і психоемоційний стан людей похилого віку. Особливо необхідні послуги пансіонату пенсіонерам, які страждають серйозними захворюваннями, які перенесли травми, операції, інфаркти, інсульти. Таким людям потрібні медичний нагляд, грамотне лікування, допомога у виконанні побутових завдань.

Спроба забезпечити належний догляд у домашніх умовах нерідко тягне за собою такі небажані наслідки:

  1. Необхідність підлаштовуватися під режим дня пацієнта.
  2. Погіршення стану хворого в зв’язку з відсутністю у родичів спеціальних знань і навичок.
  3. Постійний стрес і психологічне напруження (і в самої літньої людини, і у його рідних), небезпечні нервовими зривами, затяжними депресіями.
  4. Великі часові та фінансові витрати.
Як годувати лежачих хворих?
Сім'ї, в яких проживають лежачі хворі, часто стикаються з такою проблемою, як годування пацієнта. Якщо людина не може прийняти сидяче або напівсидяче положення, годувати його потрібно в ліжку. ...
читати

Тому краще не ризикувати та не наражати на небезпеку життя близької людини, а відразу звернутися за допомогою до професіоналів. Тим більше принципи роботи пансіонату побудовані на тісній співпраці з сім’єю. Зручна транспортна розв’язка та гнучкий робочий графік центру дозволяють родичам часто відвідувати постояльця і навіть забирати його додому на вихідні, свята.

Які послуги пропонуються?

Пансіонат пропонує комплексний догляд за людьми похилого віку, що включає в себе:

  1. Професійний гігієнічний догляд.
  2. Медичну допомогу, регулярний моніторинг стану здоров’я постояльця, контроль за дотриманням лікарських приписів.
  3. Організацію цікавого, захоплюючого дозвілля.
  4. Рішення побутових питань (прибирання, прання, заміна постільної і натільної білизни, 5-разове дієтичне харчування).
  5. Організацію правильного режиму дня.
  6. Надання психологічної допомоги.

Поруч із тяжкохворими людьми та інвалідами постійно знаходиться доглядальниця, яка допомагає їм у виконанні гігієнічних процедур, перевдяганні, прийомі їжі, пересування територією пансіонату та прилеглої до нього паркової зони.

Багато уваги приділяється питанням організації вільного часу постояльців. Люди похилого віку займаються своїм хобі, організовують групи за інтересами, щодня гуляють на свіжому повітрі, беруть участь у різних заходах і святкуваннях.

Подаруйте близькій людині спокійну та щасливу старість! У цьому вам допоможе пансіонат для людей похилого віку «Тепло любих».

Rate this post
Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемось з вами найближчим часом