Відмова від відповідальності

Згідно з чинним законодавством України, Адміністрація відмовляється від тих тверджень та гарантій, які можуть мати на увазі подвійні поняття про послуги, що надаються, а також відмовляється від відповідальності в розрізі вмісту сайту, та використання даних, розташованих на ньому.

Адміністрація Сайту за жодних умов (навіть у разі повідомлення) не несе відповідальності перед якоюсь із сторін за таке:

  1. всілякі (прямі, непрямі, особливі та непрямі) збитки, які можуть бути завдані шляхом застосування інформації, розміщеної на сайті;
  2. за дані на інших сайтах, які містять гіперпосилання цього сайту;
  3. поява залежності, зменшення продуктивності, звільнення, зниження трудової активності, відрахування з закладів освіти, призупинення господарську діяльність та інших втрачених выгод.
  4. втрата або пошкодження програм або будь-яких інших даних з вашого комп’ютера, отримання дефектів вашої системи, придбання комп’ютерних вірусів, системних збоїв.

Користувач свідомо згоден з тим, що спірні ситуації, що виникають, будуть вирішені відповідно до норм українського права.

Користувач свідомо згоден з тим, що закони та норми щодо захисту прав споживачів не можуть бути застосовані до використання Сайту через відсутність відплатних послуг.

Ви даєте свою згоду на «Відмову від відповідальності» та введені Правила, використовуючи даний Сайт, а також Ви розумієте повну міру відповідальності, яка може бути покладена на Вас.

Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемось з вами найближчим часом