Як вибрати будинок престарілих?

Як вибрати будинок престарілих?

Будинок пристарілих – це спеціалізована установа, призначена для проживання людей похилого віку, які потребують підвищеної уваги, турботи, професійного догляду. Величезною популярністю зараз користуються приватні пансіонати https://zhemchug.by/, що пропонують гідні умови життя і широкий спектр додаткових послуг. Щоб не помилитися, обираючи хоспіс, необхідно враховувати ряд ключових чинників.

Документи

Перед оформленням родича до будинку для людей похилого віку та підписанням договору необхідно уважно ознайомитися з ліцензією, а також іншою документацією, яка підтверджує статус установи.

Місце розташування

В ідеалі пансіонат для людей похилого віку повинен знаходитися за містом, в екологічно чистому районі. Це важливий фактор, який впливає на здоров’я пенсіонера. При цьому варто враховувати транспортну розв’язку, а також віддаленість від міста. Бажано, щоб пансіонат був не далеко, і родичі мали можливість регулярно та без зайвих складнощів відвідувати свою близьку людину.

Раціон харчування

Приватні пансіонати приділяють особливу увагу раціону своїх постояльців. Меню розробляється дієтологами з урахуванням усіх потреб організму літньої людини. Необхідно переконатися в тому, що пропонований конкретною установою раціон включає в себе зелень, свіжі овочі та фрукти, м’ясо та рибу нежирних сортів.

Важливо, щоб меню було не тільки корисним, але і смачним, різноманітним. Деякі установи пропонують таку послугу, як розробку окремого раціону для постояльців, що мають певні проблеми зі здоров’ям, що вимагають дотримання дієти.

Кваліфікація персоналу

Рівень кваліфікації персоналу має важливе значення при виборі пансіонату для літніх людей. Необхідно, щоб в штаті працювали досвідчені медсестри, доглядальниці, співробітники, які мають медичну освіту, здатні надати гостю своєчасну допомогу.

Атмосфера

Місце проживання та атмосфера, що панує в пансіонаті, впливають на психоемоційний та фізичний стан літньої людини. Перевагу рекомендується віддавати затишним заміським котеджам, оснащеним сучасними меблями та технікою, з атмосферою, максимально наближеною до домашньої.

Варто заздалегідь відвідати центр, поспілкуватися з персоналом, оглянути номери, поговорити з іншими постояльцями. Велике значення має і ставлення співробітників до своїх підопічних. Крім медичної допомоги та гігієнічного догляду літнім людям потрібна увага, душевне тепло, психологічна підтримка, соціалізація, повноцінне спілкування.

Оснащення і безпека

Важливо, щоб пансіонат був оснащений спеціальною медичними меблями, поручнями, антиковзаючими покриттями, що гарантують безпеку людей похилого віку, особливо які мають проблеми з руховою функцією. Також варто звернути увагу на цінову політику установи та відгуки про нього з боку інших постояльців, їх родичів.

Якщо виникають складнощі з вибором будинку престарілих, а літній людині потрібні догляд і медична допомога, завжди можна скористатися послугами центру «Медсестра», запросивши фахівця до себе додому.

4.3/5 - (652 votes)
Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемось з вами найближчим часом