Догляд і турбота про літніх людей у приватному пансіонаті «Тепло любих»

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Тепло любих» гарантує кожному гостю максимальний комфорт, професійний догляд і медичну допомогу, можливість повноцінного спілкування. За роки своєї роботи зазначена установи завоювало бездоганну репутацію і безліч вдячних відгуків.

Що включає в себе програма проживання?

Програма проживання у приватному пансіонаті передбачає повне задоволення всіх потреб людини похилого віку. Постояльці живуть у затишному заміському котеджі з домашньою, затишною атмосферою. Номери оснащені сучасними меблями й технікою. До користування людей похилого віку надаються просторий хол, бібліотека, красивий, облаштований парк для прогулянок на свіжому повітрі.

Велика увага приділяється організації дозвілля постояльців. Для літніх людей організовуються групи за інтересами, працюють різні секції, проводяться культурні, тематичні заходи, веселі свята. Важливий момент – надання медичної допомоги. Фахівці центру щодня контролюють стан здоров’я своїх підопічних, стежать за тим, щоб люди похилого віку вчасно приймали ліки і дотримувалися лікарські приначення.

У пансіонаті створені всі умови для проживання, відновлення людей, які страждають інвалідністю, які проходять реабілітацію або курс лікування, які перенесли травми, інфаркти, інсульти, хірургічні втручання. Невід’ємний елемент програми проживання – забезпечення правильного харчування. Меню для постояльців розробляється дієтологами з урахуванням їх стану здоров’я, смакових переваг, особливостей організму літньої людини.

Як допомогти при анафілактичному шоці?
Анафілактичний шок - це небезпечна для життя хворого, швидко прогресуюча алергічна реакція з супутнім зниженням показників артеріального тиску, аж до гіпотонічного кризу ...
читати

Додаткові послуги

Пансіонат ідеально підходить для комфортного, безпечного проживання лежачих хворих і людей з особливими потребами. Для даної категорії постояльців відведені спеціальні номери, оснащені медичними меблями, протипролежневі матраци, необхідною технікою.

Доглядальниці допомагають своїм підопічним у проведенні гігієнічних процедур, пересуванні, здійсненні прогулянок на свіжому повітрі. Програма догляду включає в себе і профілактику пролежнів, розвитку явищ застійного характеру, заходи, спрямовані на відновлення рухової функції, втрачених навичок.

Спостереження, догляд, медична та психологічна допомога надаються постояльцям, що страждають старечою деменцією, психічними, неврологічними розладами. Грамотна реабілітація, заняття з аніматорами дозволяють не тільки призупинити розвиток захворювання, але і частково відновити втрачені вміння, особистісні якості.

Відомо, що літні люди, особливо мають проблеми зі здоров’ям, схильні до нервових розладів, депресій. Таким постояльцям надається професійна психологічна допомога, завдяки якій вони вирішують свої проблеми й знову знаходять радість життя.

Про переваги

Пансіонат для літніх людей «Тепло любих», у порівнянні з іншими подібними установами, має цілий ряд переваг:

  • широкий спектр пропонованих послуг;
  • дбайливе та уважне ставлення до кожного постояльця;
  • максимально комфортні умови проживання;
  • розумні та прийнятні ціни;
  • різні варіанти проживання (тимчасове, постійне, на період проходження реабілітації або лікувального курсу);
  • команда досвідчених і кваліфікованих фахівців;
  • мінімальний пакет документів, необхідних для оформлення пенсіонера.

Довірте життя і щастя своєї близької людини справжнім професіоналам! Більш детальну інформацію про умови проживання можна отримати на сайті пансіонату.

4.3/5 - (3 votes)