Катетеризація

Катетеризація – процедура, що призначається з діагностичними цілями (наприклад, для отримання сечі для лабораторного аналізу). Добутий таким чином біологічний матеріал є стерильно чистим, що гарантує максимальну точність і достовірність результатів дослідження.

Екстрена катетеризація може знадобитися при тривалій відсутності сечовипускання (більше 12 годин), що свідчить про сечокам’яні хвороби, запальні процеси в області нирок, наявності пухлинних новоутворень у сечовому каналі.

Для проведення даної процедури необов’язково їхати в клініку. Пройти катетеризацию можна й вдома, запросивши лікаря-уролога. Категорично заборонено проводити маніпуляцію самостійно, через підвищених ризиків занесення інфекції.

У представників сильної статі процес катетеризації сечового міхура проходить трохи складніше, ніж у жінок. Обумовлено це тим, що чоловіча уретра відрізняється більшою довжиною.

Для того, щоб постановка катетера пройшла максимально успішно, комфортно і безпечно, важливо розслаблений і спокійний стан хворого. Саме з цієї причини рекомендується звертатися за допомогою до досвідченого професіонала, який зможе знайти потрібний підхід до пацієнта та викликати у нього довіру.

Співробітники «Медсестра» нададуть необхідну допомогу в домашніх умовах на вищому рівні, цілодобово та за доступною ціною.

Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемось з вами найближчим часом