Кабінет мануальної рефлексотерапії

Кабінет мануальної рефлексотерапії

Медичний кабінет «Safronov uniq med» працює за унікальною системою, що об’єднує в собі методи мануальної рефлексотерапії, акупунктури, голковколювання. Досвідчені фахівці вже допомогли більш ніж 10000 людей позбутися суглобових захворювань, проблем зі спиною, повернувши їх до нормального, повноцінного життя. Кожному, хто звернеться за допомогою в медкабінет гарантуються позитивний результат, поліпшення загального самопочуття і виключно індивідуальний підхід.

Послуги та пропозиції

Медичний кабінет мануальної рефлексотерапії спеціалізується на лікуванні хвороб опорно-рухової системи, проте методика має значно ширший спектр застосування. Допомога фахівців центру буде незамінна для людей, які мають такі проблеми зі здоров’ям:

 • артрит;
 • спондиліт;
 • артроз;
 • артеріальна гіпертензія;
 • протрузії та грижі хребетних дисків;
 • простатит;
 • мігрені;
 • п’яточна шпора;
 • люмбаго;
 • бронхіальна астма;
 • люмбоішиалгія;
 • спондильоз;
 • межхребцева невралгія.

Лікування хребта, корисно впливає на вегетативну нервову систему, покращує самопочуття в цілому, усуває причини цілого ряду захворювань, надає профілактичну дію, допомагає позбутися від безлічі хронічних патологій.

Які зібрати аптечку?
Навіть незначні травми, ранки та легкі захворювання можуть зіпсувати похід, спровокувати серйозні ускладнення, якщо своєчасно не підготувати аптечку першої допомоги. ...
читати

Які методи застосовуються?

У своїй роботі фахівці центру використовують інноваційні методики, що прекрасно себе зарекомендували:

 1. Мануальну терапію – терапевтичний вплив на голову, спину, кінцівки, живіт пацієнта. Усуває тригерні зони та функціональні блоки. Відновлює роботу нервової системи, а, отже, і тих органів і систем, за які вона відповідає.
 2. Акупунктуру – введення спеціальних голок в акупунктурні точки, що нормалізують стан і функціонування нервової системи. Застосовується для лікування патологій опорно-рухового апарату, системних захворювань, що протікають у хронічній формі.
 3. Лікувальні блокади – допоміжний метод лікування, який об’єднує в собі елементи лазерорефлексотерапії, масажу, електроакупунктури.

Оптимальні методи лікування підбираються для кожного пацієнта виключно індивідуальним шляхом. Замість консультації вузькопрофільного фахівця, як це заведено в лікарнях, хворі проходять діагностику відразу за декількома напрямками.

Саме комплексний підхід, що поєднує в собі кращі напрямки західної і східної медицини, дозволяє досягати незмінно позитивних результатів лікування навіть у найскладніших, занедбаних клінічних випадках.

Принципи роботи та переваги

Кабінет мануальної рефлексотерапії заснований Денисом Сафроновим – лікарем-неврологом, багато років пропрацювавши в приватних і державних медичних установах. На сьогоднішній день ця людина є одним із нечисленних фахівців-рефлексотерапевтів, які застосовують новітні методики лікування на практиці.

Медкабінет «Safronov uniq med» на фоні інших лікувальних установ виділяється:

 1. Роботою за унікальною авторською методикою мануальної рефлексотерапії з максимально високими показниками ефективності.
 2. Високим рівнем кваліфікації фахівців.
 3. Комфортною і затишною атмосферою, що сприяє розслабленню.
 4. Проведенням профілактичних заходів і наданням консультацій у період загострення, після завершення лікування.
 5. Доступними, демократичними цінами.
 6. Високим рівнем обслуговування, привітним, доброзичливим персоналом.
 7. Численними вдячними відгуками пацієнтів.Отримати більш детальну інформацію можна в телефонному режимі або ж на офіційному сайті центру.
5/5 - (1 vote)
Дякуємо за заявку!
Ми зв’яжемось з вами найближчим часом