Медичні послуги

Мінімальна вартість виклику 350 грн

Мінімальна вартість виклику після 20.00 -350 грн.

Перев'язка хірургічна
250 грн
Внутрішньом'язова ін'єкція
100 грн
Внутрішньовенна ін'єкція
150 грн
Крапельниця
250 грн
Катетеризація
400 грн
Клізма
350 грн

«Медсестра» - професійна допомога на дому

Ми надаємо професійну медичну допомогу пацієнтам, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям:

• післяінсультний стан;
• перенесені травматичні ушкодження, переломи;
• онкологічні захворювання;
• присутній у анамнезі інфаркт міокарда;
• післяопераційний період;
• важкі системні захворювання, що протікають у хронічній формі;
• параліч.

При всіх цих станах і захворюваннях потрібна професійна допомога медсестер: постановка клізм, уколів, крапельниць, перев’язки і т.д.

Про нас

У нашому штаті працюють професійні медсестри, які, крім великого досвіду й високого рівня кваліфікації, володіють такими важливими якостями, як чуйність, увага, турбота, і проявляють душевне тепло по відношенню до пацієнтів. У своїй роботі співробітники враховують специфіку захворювання, психо- і фізіологічні особливості хворого, знаходячи до кожного індивідуальний підхід.

Маючи багаторічний досвід, вони здатні не тільки надати медичну допомогу, а й надати психологічну, моральну підтримку, полегшити душевні страждання людини. Медсестри тісно співпрацюють з близьким оточенням пацієнта, надаючи їм детальну інформацію про його фізичний і психологічний стани, що вкрай важливо для успішного лікування і прискореного процесу відновлення.

Як ми працюємо

Медична сестра візьме з собою потрібні засоби дезінфекції, а також витратні матеріали (шприци, штатив для крапельниці, перев'язувальний матеріал, системи тощо). Ліки, необхідні для проведення маніпуляції, ви купуєте самі згідно з листом призначень. Не забувайте звертати увагу на терміни дії препаратів.

Основою для проведення процедур вдома є лист призначень, виписаний вашим лікуючим лікарем. Даний лист повинен бути оформлений із зазначенням дозувань лікарських засобів і завірений печатками лікаря та відповідного лікувального закладу.

Поширені запитання

Які саме маніпуляції вдома проводить ваша медична сестра?
Наша медична сестра проводить вдома такі маніпуляції: внутрішньовенні, внутрішньом'язові та підшкірні ін'єкції, забір матеріалу для лабораторної діагностики.
Яка вартість виклику медичної сестри?
Виклик медичної сестри в межах м. Полтава 200 грн, а в межах 30 км зони - 350 грн. Маніпуляції та аналізи оплачуються окремо від вартості виклику. Всі ціни можна дізнатися на сайті в розділі "Ціни" або за номером телефону +38 (095) 012 24 49.
Які документи потрібно надати для проведення процедури вдома?
Для проведення медичних маніпуляцій обов'язкова наявність листа призначення або листа огляду з призначеним лікуванням вашим лікарем. Але для забору матеріалу призначення лікаря не обов'язково.
Яке обладнання бере з собою медична сестра?
Наприклад, для проведення ін'єкцій медична сестра приїжджає з одноразовими інструментами та стерильними витратними матеріалами. Для постановки крапельниць медична сестра бере одноразові інструменти та стерильні витратні матеріали.
Чи привозить медична сестра препарати, які необхідно вколоти?
Усі лікарські засоби, які вам призначені лікарем, ви купуєте самостійно. Медична сестра забезпечена тільки одноразовими інструментами та стерильними матеріалами.

Зателефонуйте нам

Ми відповімо на всі ваші запитання